|
Dopóki się nie zmienią władze to uważam, że nic się nie zmieni. Załóżmy, że nawet odszedłby Rude, może kilku zawodników itp., ale co z tego jak nowych zawodników (lub ludzi, którzy by ich wybierali) wybrałby dokładnie ten sam człowiek, który nie ma za grosz intuicji i czucia piłki. Na 90% byłoby dokładnie to samo tylko z innym nazwiskiem i inną opcją, np. maszyna losująca wyrzuci tym razem wynalezionych przez AI Skandynawów + młodych Polaków.
Jedyny ratunek tego klubu to jego sprzedaż i tyle.
|