Griszka30KR napisał(a):

|
Dokładnie... teraz tłumaczy,że piłkarze są zmęczeni (Resovia miała jeden dzień mniej na odpoczynek), jak byli wypoczęci, to rywal za mocny, jak rywal był słaby, to kontuzje etc. etc. To po prostu gość który uczy się trenerki, szkoda, że na takim organizmie i w tym czasie jakim jest teraz Wisła Kraków...
|
Trzeba przyznać, że akurat polskich wymówek to Rude dość szybko się nauczył
