Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1269
Stary 24.04.2024, 09:37
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie... teraz tłumaczy,że piłkarze są zmęczeni (Resovia miała jeden dzień mniej na odpoczynek), jak byli wypoczęci, to rywal za mocny, jak rywal był słaby, to kontuzje etc. etc. To po prostu gość który uczy się trenerki, szkoda, że na takim organizmie i w tym czasie jakim jest teraz Wisła Kraków...
Trzeba przyznać, że akurat polskich wymówek to Rude dość szybko się nauczył
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując