Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1268
Stary 24.04.2024, 09:32
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Na
W takim przypadku, niech dalej próbuje, niech się uczy ligi, niech szlifuje swój asymetryzm i recyrkulację.

W końcu pieniądze pewne w klubie są skoro pozwalamy sobie na takie ruchy i z pewnością socios jeszcze nieraz wyłożą pieniądze tak, że rozpoczynanie od okręgówki nam nie grozi.
Dokładnie... teraz tłumaczy,że piłkarze są zmęczeni (Resovia miała jeden dzień mniej na odpoczynek), jak byli wypoczęci, to rywal za mocny, jak rywal był słaby, to kontuzje etc. etc. To po prostu gość który uczy się trenerki, szkoda, że na takim organizmie i w tym czasie jakim jest teraz Wisła Kraków...
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując