FraMat napisał(a):

Na
W takim przypadku, niech dalej próbuje, niech się uczy ligi, niech szlifuje swój asymetryzm i recyrkulację.
W końcu pieniądze pewne w klubie są skoro pozwalamy sobie na takie ruchy i z pewnością socios jeszcze nieraz wyłożą pieniądze tak, że rozpoczynanie od okręgówki nam nie grozi.
|
Dokładnie... teraz tłumaczy,że piłkarze są zmęczeni (Resovia miała jeden dzień mniej na odpoczynek), jak byli wypoczęci, to rywal za mocny, jak rywal był słaby, to kontuzje etc. etc. To po prostu gość który uczy się trenerki, szkoda, że na takim organizmie i w tym czasie jakim jest teraz Wisła Kraków...