AS82 napisał(a):

Resovia tragicznie słaba, jedynie grali "na aferę" , a my bylismy bezradni przez całą pierwszą połowę. W drugiej coś ruszyło, dobrą zmianę dał Baena i zamiast dołożyć drugiego napastnika to trzymał 90 minut tego bezproduktywnego Dudę. Jestem daleki od chwalenia Gogoła , ale wszedł i zanotował asystę , kiedyś strzelił gola z GKSem Katowice , a Duda ? Już nawet nie mam większych pretensji o stratę gola na 1-1 , bo było wiadomo ,że Resovia ruszy całym zespołem , tak słabego rywala trzeba było wypunktować dużo wcześniej.
|
Gogol zaliczył asystę ale to ile strat zaliczył to dwóch rąk ci zabraknie.
To był nasz bardzo słaby mecz i te 3 punkty wczoraj tylko zamazalyby obraz prawdziwego przebiegu gry.
Ostatnie czego bym chciał to żebyśmy awansowali do baraży na farcie. Albo sobie coś wywalczymy, albo to po prostu mam się nie należy.