|
Zanim pojawi się argument, że trener dobry, tylko zawodnicy źli: czy trener nie odpowiada za formę zawodników? czy trener nie odpowiada za rozwój zawodników (po 2-3 meczach ktoś tu pisał, że pięknie rozwijają się przy Rude)? czy Wisła nie ma mocnego, jak na I ligę, składu (padły głosy, że skoro hiszpański, to najlepszy)?
|