Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1264
Stary 24.04.2024, 08:50
Zanim pojawi się argument, że trener dobry, tylko zawodnicy źli: czy trener nie odpowiada za formę zawodników? czy trener nie odpowiada za rozwój zawodników (po 2-3 meczach ktoś tu pisał, że pięknie rozwijają się przy Rude)? czy Wisła nie ma mocnego, jak na I ligę, składu (padły głosy, że skoro hiszpański, to najlepszy)?
Odpowiedz cytując