Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 24.04.2024, 08:14
Vashut napisał(a):Wyświetl post
przecież mówil że spodziewa się cięzkiego meczu.. eh, tm razem nie trafił ze składem wyjsciowym ani ze zmianami, teraz juz nie ma wymówek - nie wygranie ktoregoś z dwoch najblizszych meczy to bedzie sabotaż, potem Lechia - wszystko sie może zdarzyć, pewnie remis, Gieksa na wyjezdzie remis na koniec Terma na wyjebce u siebie 3pkt to poinno dać 3-4 miejsce
Jak będzie wpuszczał Krzyżanowskiego to raczej o wejście do szóstki będzie trudno Ale Rude się nie uczy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując