Vashut napisał(a):

|
przecież mówil że spodziewa się cięzkiego meczu.. eh, tm razem nie trafił ze składem wyjsciowym ani ze zmianami, teraz juz nie ma wymówek - nie wygranie ktoregoś z dwoch najblizszych meczy to bedzie sabotaż, potem Lechia - wszystko sie może zdarzyć, pewnie remis, Gieksa na wyjezdzie remis na koniec Terma na wyjebce u siebie 3pkt to poinno dać 3-4 miejsce
|
Jak będzie wpuszczał Krzyżanowskiego to raczej o wejście do szóstki będzie trudno

Ale Rude się nie uczy.