Resovia tragicznie słaba, jedynie grali "na aferę" , a my bylismy bezradni przez całą pierwszą połowę. W drugiej coś ruszyło, dobrą zmianę dał Baena i zamiast dołożyć drugiego napastnika to trzymał 90 minut tego bezproduktywnego Dudę. Jestem daleki od chwalenia Gogoła , ale wszedł i zanotował asystę , kiedyś strzelił gola z GKSem Katowice , a Duda ?

Już nawet nie mam większych pretensji o stratę gola na 1-1 , bo było wiadomo ,że Resovia ruszy całym zespołem , tak słabego rywala trzeba było wypunktować dużo wcześniej.