Levis88 napisał(a):

|
Ja akurat jestem przekonany, ze wejdziemy do ekstraklasy po wygranych barażach na wyjazdach. Tylko po co?z taka "gra" Czy takim podejściem będziemy jeszcze większym pośmiewiskiem bo jednak drużyny sa nieco lepsze.
|
Mój typ: raczej się wczołgamy do baraży, a w nich przypadkiem wygramy 2 mecze albo 1 albo nie wygramy żadnego.
A jeśli jednak wejdziemy do ekstraklasy to z Królewskim, Rude i resztą bandy będzie wielki wstyd.
Może pojutrze wygramy z pbb i zrobi się troszkę bardziej optymistycznie na weekend.