Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 24.04.2024, 05:17
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Ja akurat jestem przekonany, ze wejdziemy do ekstraklasy po wygranych barażach na wyjazdach. Tylko po co?z taka "gra" Czy takim podejściem będziemy jeszcze większym pośmiewiskiem bo jednak drużyny sa nieco lepsze.
Mój typ: raczej się wczołgamy do baraży, a w nich przypadkiem wygramy 2 mecze albo 1 albo nie wygramy żadnego.
A jeśli jednak wejdziemy do ekstraklasy to z Królewskim, Rude i resztą bandy będzie wielki wstyd.
Może pojutrze wygramy z pbb i zrobi się troszkę bardziej optymistycznie na weekend.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 24.04.2024 o godz. 07:30.
Odpowiedz cytując