My znów dzisiaj wyszliśmy inną taktyką !
To już zapewne 4 kolejny mecz z inną wg Wolfiego !

)))
W końcu my wcale nie wyszliśmy znów 3 stoperami i nie zaczęliśmy dopiero atakować mocniej jak się w dupce zaczęło palić.
Wcale tak nie wyglądało nasze rozgrywanie piłki w pierwszej połowie :
Przecież z reguły jeszcze między stoperów wchodził Carbo.
Ja wam mówię, gramy mega ostrożnie a i tak nam ładują bramki co mecz.
My nie potrafimy grać wahadłami. Villar nie jest wahadłowym. Stawianie go na wahadle to robienie mu krzywdy.
Rude jest zakochany w grze wahadłowymi i będziemy taką ostrożną grę uprawiać.
Przy takiej grze baraże to będzie loteria. Jeśli w ogóle się do nich załapiemy.
Oczy bolą.....
A chłop jest ślepy, dostał ostrzeżenie w poprzednim meczu ze Świtem i z Resovią robimy to samo. Jak dla mnie facet ma gadane, może znać się na taktyce, ale on nie potrafi dobrać piłkarzy do pozycji / taktyki do materiału. Jak dla mnie to wypierdzielenia w trybie pilnym. Jak zostanie na przyszły sezon to witaj 1 ligo na dłużej. Chyba, że nam się sfarfocli w barażach, jeśli uda nam się do nich dostać - co wcale takie oczywiste nie jest.
Ale wiecie - nie ma tego złego... przynajmniej recyrkulacja piłki jest, asymetryczne ustawienie też jest, profesjonalizm jest, wyższa półka piłkarska jest.



