Temat
:
29 kolejka, Resovia Rzeszów - Wisła Kraków, wtorek 23.04,2024, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Sebak
Member
Od: 07.2010
Offline
#
102
23.04.2024, 23:17
Markus, brawo Rude, co?
Zaorać ten klub natychmiast. Szkoda, że nie stało się to po WSH, gorzej by już być nie mogło
Sebak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sebak
Znajdź inne posty napisane przez Sebak