Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 23.04.2024, 21:47
Tu już nawet ciężko się pastwić nad Markusem. Jeden z gorszych meczów za kadencji Rude. Co najlepsze stosunek tych złych, słabych meczów do dobrych jest w skali 9 do 1.

Udawanie, ze Rude robi dobre zmiany. Zmienia bo musi zmieniać. Jak mu ktoś zdycha na boisku albo nie gra nic, to wchodzi kolejny paralityk z ławki. Ostatnio wszedł Junca, nie dlatego, ze Rude umie w zmiany i to był jego super pomysł na wygraną wtedy, tylko dlatego że ktos musiał wejsć i fartem wyszły dobre dośrodkowania. Gdyby Rude cokolwiek ogarniał, to dałby znowu Junce wypoczetego na 2 połowę dzisiaj. Tak to dał kalekę bez kondycji od początku i nic z tego nie było bo być nie mogło.

I tak można wymieniać w nieskończonosć te urojenia drozda, markusa, wolfyego i lesiapw i rozkłądać na czynniki pierwsze gdzie mamy do czynienia z podstawianiem faktów pod ich tezy.
Całe gadanie, ze Rude umie ustawić zespół czy zmotywować w przerwie. Przecież gdyby umiał jedno lub drugie to by były też często mecze gdzie wychodzimy od 1 minuty dobrze ustawieni i zmotywowani.

Po prostu Rude to poziom niżej niż PMS. W sumie taki Wuja nieudacznik. W eklapie pewnie by też miał bilans 1-15. W I lidze wiadomo, że łatwiej o punkty. Mamy na tyle słabą ligę i na tyle mocny skład, że po prostu cała magia Rude polega na tym, ze jak kopaczom się zachcę, jakoś się sami albo przypadkowo nakręcą, gdzieś rywal osłabnie i Wisła to wyczuje to wtedy te dobre zagrania, dobre akcje itp się tworzą, wygrane na farcie się wtedy tworzą. No ale markus i spółka wymyślili, że to wszystko zasługa kunsztu analityka Rude.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując