|
Pierwsza sprawa po tym sezonie to wywalić pozorantów: Dudów, Krzyżanowskich i innych pseudopiłkarzyków bez ambicji...
Do 70. minuty dreptanie po boisku, zero walki, zero przyspieszenia, zero chęci wygranej. Trener ustawił nas tak, że przez godzinę atakowaliśmy w porywach 3-ma zawodnikami. Rude zostawił sobie 20 minut żeby wygrać mecz, przy czym żeby nie było za łatwo, to wpuszcza tego pozoranta Krzyżanowskiego.
No właśnie, po co on wpuszcza Krzyżanowskiego> (gościu przegrał chyba wszystkie pojedynki dzisiaj).
Wiedziałem, że z lewej strony naszej będzie autostrada jak zejdzie Junca.
Moim zdaniem mamy niewielkie szanse na baraże, ta drużyna gra po prostu jedno wielkie gówno. Samym fartem nie da się awansować. W barażach nie mamy żadnych szans bo przeciwnik nas zje ambicją.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|