|
Jarosław wierzy że Albert będzie jak Xavi Alonso. Pierwszy sezon slaby ale za to w następnym to będzie petarda. Mam wrażenie że w klubie w jakiś sposób się pogodzono z możliwym brakiem awansu. I stąd też taka mało zaangażowana gra. Dzisiaj nie dało się tego oglądać po raz kolejny
|