Wyświetl pojedynczy post
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.04.2024, 21:34
Jarosław wierzy że Albert będzie jak Xavi Alonso. Pierwszy sezon slaby ale za to w następnym to będzie petarda. Mam wrażenie że w klubie w jakiś sposób się pogodzono z możliwym brakiem awansu. I stąd też taka mało zaangażowana gra. Dzisiaj nie dało się tego oglądać po raz kolejny
Odpowiedz cytując