|
Resovia kojarzy mi się z ostrą fizyczną grą,ostra i fizyczna ponad standardy tej ligi.Lepiej żebyśmy coś szybko strzelili bo obawiam się polowania na nogi naszych hiszpańskich gwiazd.Tu nie ma co szukać wymówek strata choćby 2 pkt w 3 kolejnych meczach to będzie kompromitacja.
|