Bardzo ważna opinia odsłaniająca nieco kulis. Od siebie dziękuję.
Dużo sobie obiecuje po tej zmianie, fajnie jakby tylko teraz AM nie robił na siłę wszystkiego by udowodniac że nie jest kibicem Wisły i nam nie sprzyja. Możemy być świadkiem urzędowej neutralności, choć i to będzie już czymś pozytywnym.
Na początek niech w końcu chociaż sprzątną stadion, AM myślę że widział ten syf na własne oczy

I że nie trzeba miasta przekonywac że gołębie nie srają tylko w dni meczowe. A tak było dotychczas.