|
Ale faktem jest, że dzięki Albercikowi awans bezpośredni jest już w zasadzie niemożliwy.
Strata do Lechii, Arki czy Katowic jest wyraźna w tabeli rundy wiosennej.
Zaskroniec odleciał, ale dzisiaj sytuacja Wisły w tabeli jest gorsza niż ją zostawili Sobolewski z Jopem.
Za to winę tylko ponosi Albercik, a przede wszystkim ten, który go tu zatrudnił, bo drugiego amatora z Hiszpanii też on zatrudnił, a więc Zaskroniec.
Skoro Albercik miał być lepszy niż Sobolewski, to jak wytłumaczyć wyraźne pogorszenie sytuacji w tabeli?
Po raz kolejny okazało się, że zagraniczne znaczy gorsze.
Tylko sytuacja jest taka, że Wisła musi awansować, no chyba, że powtórzy się mecz z Puszczą.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 21.04.2024 o godz. 13:59.
|