|
Oby tym razem obyło się bez emocji.
Z ciekawostek - gramy bez Urygi, przekonamy się czy Łasicki jest równie wolny i niezborny jak nasz kapitan. Pardon, zapomniałem że to Raton zawalił bramkę...
Czerepach jak się ogarnie może wrzucić statystyki i kursy, ja przedstawię tylko pokrótce rys historyczny naszego rywala:
nic nie znaczący klub, nie ma się czym interesować, ale ostatnio puknęli GKS Tychy i mają nóż na gardle więc są groźni.
Tyle ode mnie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|