Watts napisał(a):

Markus ma tam co najmniej dwa konta, łatwo go rozpoznać bo tam też pisze w kółko o Hiszpanach
|
Tylko dwa? Co tak ubogo? No i gdzie co najmniej 4 konta na Instagramie, jeszcze więcej na Facebooku, Tik toku, Badoo czy Tinderze, detektywie? Coś Ci research szwankuje.
azor napisał(a):

|
Zakładam że jedno to official Królewskiego, a drugie?
|
Podrasuj wyobraźnię, bo nie nadążasz za Wattsem. U Królewskiego to dostęp mam co najmniej do 10 kont, w tym jednego w banku szwajcarskim i dwóch na Kajmanach. To co w internecie to pikuś.
Widzę, że coraz bardziej brakuje Wam pomysłów na odwracanie uwagi od tego, że o warsztacie Rude pozytywnie wypowiadają się również polscy trenerzy. W końcu co oni tam wiedzą, a tutaj to nie ich zdanie ma znaczenie, tylko forumowej "Babci Kasi", czyli Koaliczka na grzybkach.
