Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 20.04.2024, 23:27
kopaczoholik napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie sprawa jest jasna...
Wygraliśmy przegrany mecz! Kiedy ostatnio odwróciliśmy wynik meczu z 0:2 na 3:2?!
To jest fakt i dlatego się cieszę. Po drugiej bramce myślałem że nie ma absolutnie żadnych szans żeby wyciągnęli chociaż remis. Miałem wyłączyć. Krew mnie zalała. Nie wyłączyłem, sam nie wiem dlaczego. Uzależnienie.
A tu proszę - to jest zawsze duża rzecz wygrać taki mecz, nieważne z kim. Podjąć walkę, zachować zimną głowę.

Ale nie wierzę że to będzie jakiś przełom. Po prostu cieszę się chwilą.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując