Witalis napisał(a):

|
Hej, czy moglibyście spróbować przestać na siebie ciągle nadawać? Kibicujecie tej samej drużynie, macie inne zdanie na temat tego, jak wielokrotnie lepiej zarabiający od Was młodzi ludzie w krótkich majtkach kopią piłkę po trawie.
|
To że mamy różne zdania - zgadzam się.
Czy ci młodzi ludzie zarabiają wielokrotnie więcej ode mnie? Śmiem wątpić. Może kilku z nich zarabia odrobinę więcej. Większość zdecydowanie mniej.