Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1211
Stary 20.04.2024, 16:28
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Markusiku skrytykowałeś pojedyncze zagranie. Nijak się to ma do nagonki na Polaków jaką prezentujesz, więc przestań z siebie robić debila większego niż jesteś.
Rozumiem, że Ty masz autonomię w decydowaniu kiedy reprezentant PMS mówi coś z sensem, a kiedy nie?
Winni "nagonki" na Polaków są sami Polacy. Kto z naszych w drugiej połowie pozostał na podobnie żenującym poziomie jak w pierwszej? Szot, który ani razu nie podał do przodu i za każdym razem wycofywał piłkę do obrony będąc tak naprawdę 12 zawodnikiem Znicza i Duda który doczłapał aż do zmiany. Dziennikarzyny bronią im dupy, ale wszyscy obiektywni widzą jak się przedstawia sytuacja. O Sobczaku ne wspominam bo to kolejny mecz w którym nie ma z niego żadnego pożytku, plącze się w przodzie i najczęściej przeszkadza. A za ich kompromitującą postawę niby ma być winny trener. Drugi raz na wariata i szaleńca ludzie ne dadzą się nabrać.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując