Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1204
Stary 20.04.2024, 13:48
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem że przy zawalonym drugim gol przez Villara z Carbo (brak doskoku) oraz pierwszy gol przez Ratona (stał jak kołek w bramce) gdy widział że Uryga zaspał to też polscy zawodnicy?

Od meczu z Płocku zmienili obywatelstwo?
Panie nie róbmy sobie jaj.

Przy drugiej bramce to kogo pilnował Szot, że on jest niby zwolniony z doskoku? Majewski wrzucał z lewej strony pola karnego czyli ze strefy Szota, a nie Carbo. Vilar juz jest myślami w Hiszpanii zrobił to samo co z motorem.

Ale szczytem bezczelności jest przypieprzanie się do Ratona za pierwszą bramkę. To że jakiś zaczadzony dziennikarzyna coś sobie pierdnął jak niedorozwinięty to nie znaczy, że można te brednie powtarzać ne narażając się na szyderę Wyłazi ból dupy że są 3 punkty? Co niby miał zrobić Raton skoro chłop ze Znicza miał piłkę pod kontrolą od linii środkowej i w żadnym momencie nie wypuścił jej sobie za daleko? Może miał na wariata lecieć i ryzykować czerwień? Stał w dobrym miejscu i czekał co się wydarzy, tamten ładnie strzelił w boczną siatkę i trudno, gdyby strzelił słabiej Raton był gotowy do obrony. A bramkę zajebał nie Raton, nawet nie Uryga. TYLKO DUDA bo nie przeciął długiej piłki od bramkarza mimo, że przelatywała w jego zasięgu, nie przeciął bo się uchylił. Piłka trafiła do Majewskiego ten pyknął delikatnie nad Urygą na wolne pole i było pozamiatane.

Ten sam dziennikarzyna wystawił za mecz taką samą notę Coleyowi i Szotowi, jak skomentować tego typu zachowanie obiektywnego dziennikarza? Zwyczajnie trzeba na wszystkie inne jego opinie patrzeć przez pryzmat tej oceny.

Zresztą wszystkie oceny są podszyte chęcią przyp... się do trenera. Niby wynik jest, niby w drugiej połowie zagrali dobrze, ale krytykant będzie się upierał, że nie ważne, że wynik się zgadza. Już miał pewnie gotowy wysmażony paszkwil na Rudego i Królewskiego, a tu k... klops. Jak na złość wygrali.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując