Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1200
Stary 20.04.2024, 12:18
@wolfy to powiedz mi na co liczyl Ratón zostają w bramce przy pierwszym golu? Przecież to nie jest prawidłowe zachowanie bramkarskie przy wychodzącym napastniku sam na sam. Gdzie skrócenie kąta? Ratón myślał że Uryga do niego dojdzie, ale nie wiem na jakiej podstawie, skoro był wolny jak czołg i już od połowy boiska miał do niego 3 metry straty. Stracone bramki to przeważnie sekwencja błędów i nie inaczej było tym razem.

Słabi Polacy nie przysłonią słabych Hiszpanów. Każda inna narracja to jest jakaś chora fobia antypolska.
Odpowiedz cytując