ciacho napisał(a):

Tylko zobacz co robili chwile wcześniej nasi przy wyrzucie piłki z autu do Majewskiego, ile on miał miejsca. Ja wiem, że ci piłkarscy impotenci myśla, ze przeciwnik naszym wzorem będzie celebrował każde wznowienie gry i będzie na nas czekał aż zdążymy sie ustawić, no ale nie. Te typy ze Znicza nie zrozumiały naszego zamysłu i postanowiłi szybko rozpocząć grę.
Popatrz na zachowanie Coleya. Odwrócił się dupą do przeciwników i truchtra na spokoju ch.j wie gdzie. Nie chodzi mi żeby jego obwiniać, a raczej pokazać zjawisko panujące w naszej grze "to treba na spokojnie, bez nerwów, nie ma się gdzie spieszyć"
|
Taka róznica ze Jop cały mecz darł ryja żeby przyspieszyć ,wychodzić do presingu.Być może widział po druzynie ze nie wszystkim to odpowiada i w tym jest problem tej drużyny