Karherop napisał(a):

Rozumiem że przy zawalonym drugim gol przez Villara z Carbo (brak doskoku) oraz pierwszy gol przez Ratona (stał jak kołek w bramce) gdy widział że Uryga zaspał to też polscy zawodnicy?
Od meczu z Płocku zmienili obywatelstwo?
|
Przecież Markusik nie skrytykuje żadnego Hiszpana bo mu się narracja zawali.