Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 20.04.2024, 10:01
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Aaaaa ale sprytnie pominąłeś,że Uryga chociaż faktycznie gra jak oldboy to jednak wyrównującą bramkę strzelił a Junca pojawił się dopiero w drugiej połowie więc albo przegrywa rywalizację o pierwszy skład albo Rude sabotuje grę.Co do gry obronnej to Junca nie miał za bardzo czego bronić bo Znicz przy korzystnym wyniku praktycznie tylko wypierdalał piłkę byle dalej.Dopiero po stracie 3 bramki próbowali coś jeszcze zaatakować ale kompletnie nie mieli sił.
Znicz próbował kontrować ale Junka dobrze bronił po lewej. Dlatego nie było kontrataków.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując