|
Brawo Albert, świetnie reaguje na to co sie dzieje na boisku.
Przejscie na bezposredni futbol jakim gra wiekszosc i cyk, 3 bramki wpadly. Wrzutki na afere to zawsze jakas reka.
Tego nam brakowalo za Sobolewskiego gdy gonilismy wynik.
Brawo. Mamy trenera ktory umie reagowac i uczy sie ligi. Szkoda tylko ze przyszedl w polowie sezonu bo moze braknac czasu.
#TeamRude XD
|