Pulpet napisał(a):

Rude nie ma jaj, żeby posadzić kapitana na ławce. Szot? Ktoś grać musi, Szota można mu wybaczyć.
Natomiast jeśli w kolejnym meczu zobaczę Dudę zamiast Gogóła to Rude jest skończony. Sabotaż i promocja miernot.
|
Gogół jest po operacji kolana. Nie wiadomo w jakiej jest formie i na jak długo ma siły. Gdyby był w pełni zdrowy i w formie to by grał, na pytanie o niego na konferencji Rude się od razu oczy zaświeciły i wystawił mu laurkę.
@Sylwus1988 - po zdobyciu bramki zagraliśmy mądrze, Znicz nic nie zrobił. Przeciwieństwo tego co było z Chrobrym i Miedzią, gdzie zaraz straciliśmy. Ambicja nie ma nic do rzeczy, Ty byś pewnie wolał żebyśmy się narażali na kontry...
W kwestii "przełamania", to ja w nic takiego nie wierzę. Pierwsza połowa to był pokaz olewactwa, braku ambicji i gry na alibi. Nieliczni krórzy próbowali coś zrobić to Alfaro, Carbo, Rodado i Łasicki.