Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 20.04.2024, 07:33
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Wolałby żeby dalej Wisłę można było doić. A do tego potrzeba "swoich" na decyzyjnych stanowiskach. Ani Królewski, ani Kiko, ani Rude "swoi" nie są. Więc żeby "swoi" mogli wrócić to tym nie może się udać. Bez względu na koszty.

Lepsza "swoja" Wisła w 4 lidze niż taka AI w Ekstraklasie i w pucharach. Zgodnie z taką filozofią finał PP to nie żaden sukces.
"Bez względu na koszty?....Drozd ty zdajesz sobie sprawę jakie koszty generuje polityka Królewskiego?
Odpowiedz cytując