Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 19.04.2024, 22:02
OnizukaTSW napisał(a):Wyświetl post
Weź już tabletki, bo już pora ... Królewski płaci Ci za te komentarze? xD
Nie musi płacić, sam sobie tego nie wymyśliłem. To jest logiczne rozumowanie biorąc pod uwagę wypowiedzi znacznej części "środowiska" i kibiców tutaj na forum.

"Finał PP to nie żaden sukces."

Kto i po co może tak bredzić? Zastanów się to zapomnisz o tabletkach.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując