OnizukaTSW napisał(a):

|
Weź już tabletki, bo już pora ... Królewski płaci Ci za te komentarze? xD
|
Nie musi płacić, sam sobie tego nie wymyśliłem. To jest logiczne rozumowanie biorąc pod uwagę wypowiedzi znacznej części "środowiska" i kibiców tutaj na forum.
"Finał PP to nie żaden sukces."
Kto i po co może tak bredzić? Zastanów się to zapomnisz o tabletkach.