Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1178
Stary 19.04.2024, 21:34
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Albert to mistrz. Wygrał z wielkim Zniczem, podniósł drużynę po 0:2.
Nic dodać, nic ująć.
Miały być 3 punkty, jeśli mamy o czymkolwiek myśleć. Są. I tak ma być w każdym meczu.
Mam w dupie czy mistrz czy nie. Wynik się liczy. Krakoską piłkę to możemy grać z innym składem i innym trenerem.
Odpowiedz cytując