|
Wynik dla nikogo nie powinien być zaskoczeniem, Znicz stać na drogich Polaków, Wisła może sobie pozwolić tylko na tanich Hiszpanów. Co prawda Hiszpanie są najlepszymi piłkarzami na świecie, więc z zasady są lepsi od Polaków, ale naszym słabym punktem są Uryga, Szot, Duda i ten charakterny w ataku. Gdyby ich zamienić Hiszpanami, zagralibyśmy tiki takę.
Za rok się uda!
|