Wyświetl pojedynczy post
Armin
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 19.04.2024, 11:51
Jako ciekawostkę warto wspomnieć że przed chwila pani poseł Wassermann w oświadczeniu mocno odradza głosowanie na kandydata Gibałę - spore zaskoczenie dla wyborców PIS którzy sa w tej chwili kropce i zapewne zostaną w domu.
A co do Miszalskiego, powtarzam jeszcze raz - widziałem go nie raz na meczach a jego rywala nie wiem czy raz. Po drugie chyba lepiej żeby Prezydentem został ktoś kto ma za sobą w większość w Radzie Miasta i nie trzeba się będzie układać do każdej sprawy. Klub Gibały to tylko 7 radnych. Prezydent bez większości w Radzie to tylko kłótnie spory i negocjacje.Ostatnia sprawa to centrala - chyba bardziej wspierać faceta od nich np. jeśli chodzi w wsparcie finansowe. Tak wiem nie powinno tak być ale sami wiecie jak jest... Nie głosowałem na żadnego z nich w pierwszej turze ale patrząc z boku choćby dla dobra naszego Miasta lepiej żeby wygrał Miszalski. Dość już sporów w Radzie Miasta, niech rządzą i pokażą co potrafią.
Odpowiedz cytując