krysztal napisał(a):

|
Ja bym nie forsował tezy,że Rude chciał grać w pierwszej lidze nie zwracając uwagi jak się w tej lidze gra bo wygląda na to,że on po prostu nie wiedział,że tak się tu gra.To z kolei oznacza,że jego 80 stronicowy raport był o "dupie Maryni" albo wyciągnięte w nim były nietrafione wnioski.
|
Takie raporty to w 90% wyciągnięte dane statystyczne z instant/wyscout i zdefiniowane profile zawodnikow które można prosto zrobić kopiuj-wklej. Tym bardziej gdy podobno stworzył ten raport w 3 dni.