Obserwator napisał(a):

|
Jest tam znacznie więcej, a że mamy w mieście całą armię wychowanych przez poprzedniego prezydenta "pożytecznych idiotów" zwalczających jakiekolwiek wsparcie dla klubów, to nie może być wprost.
|
Szacunek z wyjście i z inicjatywą i zmuszenie przynajmniej jednego z nich do jakichkolwiek odpowiedzi i deklaracji.
Wydaje się,że Gibała musi teraz też odpowiedzieć.