krysztal napisał(a):

O to jestem zaskoczony.Tylko że z tego listu nic nie wynika.Potwierdza tylko to co wcześniej deklarował jeśli chodzi o sport amatorski młodzieżowy i rekreacje.W sprawie sportu wyczynowego ogólniki i lanie wody z podkreśleniem,że budżet nie jest z gumy i w kiepskiej kondycji.
Jakby to napisała Biedrzycka "Kto ma wierzyć ten wierzy" ja bym się nie dał nabrać.
Ciekawe czy odpowie teraz Gibała
|
Jest tam znacznie więcej, a że mamy w mieście całą armię wychowanych przez poprzedniego prezydenta "pożytecznych idiotów" zwalczających jakiekolwiek wsparcie dla klubów, to nie może być wprost.