Temat
:
Wybory samorządowe a Wisła.
Wyświetl pojedynczy post
Obserwator
Member
Od: 01.2004
Skąd: Bronowice
Offline
#
114
19.04.2024, 10:06
krysztal
napisał(a):
Też myślę,że nawet się nie zająkną na ten temat
A jednak.
Ważne jest w jakiej formie się pyta, kiedy się pyta i (często) kto pyta
Ostatnio edytowane przez Obserwator : 19.04.2024 o godz. 10:09.
Obserwator
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Obserwator
Znajdź inne posty napisane przez Obserwator