Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1154
Stary 19.04.2024, 09:06
Markus napisał(a):Wyświetl post
Tonący hejterek znów wyjaśniony.
Unikam takich komentarzy, ale - żyjesz w swoim świecie.

Kto kogo zaorał w tej dyskusji, to raczej ocenia obserwatorzy. Takimi tekstami to się narażasz co najwyżej na śmieszność.

Gdybym nie znał wyników Wisły z wiosny tego roku i wiedział tylko że mają nowego trenera, tym jak poprzednik bardzo słabo sie prezentował i przeczytał ten post to bym się spodziewał bilansu 6-1-1 i bramkowego 20-7 a tutaj rzeczywistość której raczej nie trzeba przedstawiać.

9 zespołów w 1 lidze punktuje lepiej niż my na wiosnę
Strata do miejsca premiowanego awansem zwiększyła się z 1 pkt do 10
10 miejsce w lidze bilans 3-2-3 bramki 11-11 - bilans wiosenny
3(!!!!!!) zespoły na wiosnę straciły w 1 lidze więcej bramek niż my
7 zespołów strzeliło więcej bramek od nas
8 zespołów przegrało mniej spotkań od nas

Za RS w lidze przegraliśmy 4 spotkania w 17 meczach, za Rude już 3 w 8. Nie wiem o jakim zarządzaniu meczami mówisz ale chyba oglądasz inne spotkania w innej lidze. Rude co najwyżej bohatersko walczy z problemami które sam stworzył.

W najlepszym przypadku Rude może się jeszcze obronić i wyciągnąć z tego sezonu awans, ale ocenianie na dziś jak to RS był gorszy.... W najlepszym przypadku jest tak samo źle. A w wielu aspektach jest po prostu jeszcze gorzej

Mamy 15 spotkań na wiosnę i zamiast punktować i wygrywać skupiamy się rozwiajniu zawodnikow fajnym systemie rozgrywania.

Zalatuje mi to Stefanem Majewskim który po porażce ze Słowacją na Śląskim podkreślał jak to Polska była lepsza w rzutach rożnych.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 19.04.2024 o godz. 09:22.
Odpowiedz cytując