Jaroo1 napisał(a):

|
jak Rudemu tak dobrze idzie ze średnią 1,375 bo awansu jeszcze nie przegrał, to dlaczego chciałeś zwolnienia Sobola, który miał lepszą średnią i też awansu nie przegrał po tych kilkunastu kolejkach? hehehe
|
Chciałem zwolnienia Sobola bo:
a) sabotował wysiłek drużyny swoimi decyzjami
b) nie potrafił zarządzać meczem
c) lekceważył rywali i odsyłał kluczowego zawodnika zespołu na trybuny przed meczem sezonu
d) najczęściej dokonywał chorych zmian, które jedynie osłabiały zespół
e) marnował potencjał zawodników wystawiając ich na kuriozalnych pozycjach
f) nie rozwijał ani jednego gracza (i to przez cały ponad rok pracy w klubie jako pierwszy trener)
g) nie walczył z odpuszczaniem meczów, grą nie na 100% i lenistwem leserów
h) nie potrafił ogarnąć nawet krycia przy stałych fragmentach gry, choć uważał się za wybitnego taktyka
i) nie wyciągał żadnych wniosków ze swoich błędów
j) swoimi pomysłami taktycznymi przegrywał nam najważniejsze mecze
k) kompletnie nie miał pomysłu na grę przy rywalach stosujących autobus (poza liczeniem na Fernandeza, że zrobi coś z niczego)
Żadna z tych spraw nie dotyczy Rude tak jak jego.
Wielkim błędem Królewskiego było postawienie na takiego trenera jak Sobolewski i tak długie trzymanie go w Wiśle, mimo iż te mankamenty pokazywał niemal od samego początku.
Tonący hejterek znów wyjaśniony.
