Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 18.04.2024, 18:21
redrum napisał(a):Wyświetl post
Wyciekł jakiś list otwarty "środowiska sportowego" z poparciem dla Miszalskiego.

https://twitter.com/WojciechMucha/st...99985676615689



https://pbs.twimg.com/media/GLWPrWpW...jpg&name=large

Nie ma tam podpisu największego klubu w Krakowie czyli Wisły.
Coś z tym listem nie pikło do końca - https://twitter.com/Zamoyski1/status...560605292?s=19

Dlatego trzeba przewietrzyć w końcu to miasto.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując