Temat
:
Wybory samorządowe a Wisła.
Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D
Offline
#
111
18.04.2024, 18:21
redrum
napisał(a):
Wyciekł jakiś list otwarty "środowiska sportowego" z poparciem dla Miszalskiego.
https://twitter.com/WojciechMucha/st...99985676615689
https://pbs.twimg.com/media/GLWPrWpW...jpg&name=large
Nie ma tam podpisu największego klubu w Krakowie czyli Wisły.
Coś z tym listem nie pikło do końca -
https://twitter.com/Zamoyski1/status...560605292?s=19
Dlatego trzeba przewietrzyć w końcu to miasto.
Wisła Kraków
Coglin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Coglin
Znajdź inne posty napisane przez Coglin