Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

a ja nawet za najgorszego skowronka pisałem żeby nie brać wogle pod uwage pie$$olenia z konferencji
ocenianie trenera na podstawie .......olo pod publiczke to dopiero odklejka
|
No tak. Bo na boisku przecież widać zupełnie coś innego.