Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.04.2024, 07:08
Fatalna murawa, niesprzyjające warunki atmosferyczne.
Dodatkowo piątkowy wieczór to nie jest dobry czas na granie w piłkę.
To wszystko działa na minus naszych galacticos.

A z pozytywów? Na pewno morale poszło w górę po ciężkim meczu w Płocku, gdzie drużyna fantastycznie rywalizowała od pierwszej do ostatniej minuty.
Po drugie Znicz prawdopodobnie nie będzie tak intensywnie bronił własnego pola karnego co może pomóc w uniknięciu elementu zaskoczenia przez trenera Rude.

Z tyłu głowy trzeba mieć również to, że już 13 dni po meczu ze Zniczem nasi galacticos zagrają w meczu sezonu na Narodowym, trzeba więc rozsądnie gospodarować siłami.

Biorąc to wszystko pod uwagę mam nadzieję że uda się na tym ciężkim terenie zremisować i zbudować pozytywną serię meczów bez porażki.
JJJBG!!!
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując