|
Zdaje się, że Jacuś mimo tego, że już nie będzie prezydentem, nadal zabiegać może o interesy deweloperów w Krakowie.
W o wiele większym stopniu "niż żul spod biedronki".
Innymi słowy: Jacuś będzie głosował na tego, kto zapewni ciągłość interesów.
Chyba że nie znam się na ludziach.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|