|
Na nasze szczęście (lub nieszczęście) sprawa PP rozstrzygnie się za 2 tygodnie, a awansu/lub braku do esa za te 6 tygodni z hakiem lub wcześniej.
Może to zabrzmi górnolotnie ale jeśli Rude chce udowodnić jak dobrym jest trenerem i jaki potrafi mieć wpływ na drużynę to dalej wszystko jest w rękach jego i Wisły.
Zarówno awans do baraży, jak i sam awans przez baraże nie leży w innych nogach niż piłkarzy Wisły
|