Wyświetl pojedynczy post
redrum
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 17.04.2024, 09:29
Wyciekł jakiś list otwarty "środowiska sportowego" z poparciem dla Miszalskiego.

https://twitter.com/WojciechMucha/st...99985676615689

Cytat:
Dotarłem do "listu otwartego środowiska sportowego w Krakowie w sprawie drugiej tury wyborów na prezydenta miasta Krakowa", w którym wzywa się do głosowania na Aleksandra Miszalskiego.

Jest to skandal i mieszanie sportu z polityką. Kluby są wciągane do walki politycznej. List jest prawdziwy, informacja jest potwierdzona u władz dwóch Klubów (do wiadomości).

List ten dostają np. rodzice dzieci, które uczęszczają do klubów. Nie został chyba jeszcze opublikowany. Data jest dzisiejsza.

Z moich informacji wynika, że część przedstawicieli Klubów miała usłyszeć, że jeśli tego nie podpiszą, to dotacje z Ministerstwa Sportu będą minimalne. Część odmówiła podpisania i ulegania szantażowi.
https://pbs.twimg.com/media/GLWPrWpW...jpg&name=large

Nie ma tam podpisu największego klubu w Krakowie czyli Wisły.
Ostatnio edytowane przez redrum : 17.04.2024 o godz. 09:37.
Odpowiedz cytując