Wyciekł jakiś list otwarty "środowiska sportowego" z poparciem dla Miszalskiego.
https://twitter.com/WojciechMucha/st...99985676615689
Cytat:
Dotarłem do "listu otwartego środowiska sportowego w Krakowie w sprawie drugiej tury wyborów na prezydenta miasta Krakowa", w którym wzywa się do głosowania na Aleksandra Miszalskiego.
Jest to skandal i mieszanie sportu z polityką. Kluby są wciągane do walki politycznej. List jest prawdziwy, informacja jest potwierdzona u władz dwóch Klubów (do wiadomości).
List ten dostają np. rodzice dzieci, które uczęszczają do klubów. Nie został chyba jeszcze opublikowany. Data jest dzisiejsza.
Z moich informacji wynika, że część przedstawicieli Klubów miała usłyszeć, że jeśli tego nie podpiszą, to dotacje z Ministerstwa Sportu będą minimalne. Część odmówiła podpisania i ulegania szantażowi.
|
https://pbs.twimg.com/media/GLWPrWpW...jpg&name=large
Nie ma tam podpisu największego klubu w Krakowie czyli Wisły.