Kurz napisał(a):

|
Finał PP nic nie znaczy, jeśli nie awansujemy. Niezależnie od wrażeń artystycznych, w tej grze liczą się tylko wyniki.
|
O to to.
PP tylko i wyłącznie rozproszył uwagę naszych zawodników na coś, co nie powinno być ich głównym celem w tym sezonie. Mecz z Chrobrym będzie tego symbolem jeszcze przez długi czas.
Ja sam postulowałem odpuszczenie PP i skupienie się na celu nadrzędnym, którym jest awans. Bez niego nawet ewentualna wygrana w PP będzie tylko na otarcie łez, bo finansowo w lecie będziemy w d***e, jeśli przyjdzie nam kolejny sezon gnić w I lidze.