skarabeus napisał(a):

Tez chętnie odkupię
|
Na fb jest grupa kupię sprzedam bilety, widzę, że tam się pojawiają bilety na sprzedaż.
Tylko bądź ostrożny bo tam mnóstwo oszustów, jak osoba ma w profilu fb jedno zdjęcie, zero znajomych i wpisów to wiadomo, że to śmierdzi kantem.
Aczkolwiek kupiłem na tej stronie bilety na kilka koncertów, ale albo odbiór osobisty albo od ludzi, którzy mieli normalne konta na fb - znajomych, jakąś aktywność itd.