|
Ja nie mówię, że młodzi dają radę, tylko że na serio klubu wychowanka nie chcieliśmy robić. Było trochę promocji - najpierw Starzyńskiego, potem Biegańskiego, potem Dudy. Na początku poprzedniego sezonu wymieni przez Ciebie grali, bo na szybko klecono skład.
|