Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1097
Stary 16.04.2024, 19:42
Witalis napisał(a):Wyświetl post
Ja mam inne wspomnienia.
Za młodzieżowca robił w sezonie 21/22 Biegański (w ekstraklasie młodzieżowy bramkarz to rozwiązanie chyba najmniej promłodzieżowe). W obronie grali Szota i Gruszkowski, ale obaj poradzili sobie później w lepszych klubach niż I-ligowa Wisła. Zresztą obronę trzymali stary Sadlok ze starym Frydrychem, a napędzał ją Hanousek. W pomocy z młodych Polaków najwięcej grali Młyński i Starzyński, ale oni głównie wchodzili z ławki. Grę wzięli na siebie el Mahdioui, Poletanović, Savić, Skvarka, Yeboah. W ataku grali Kliment i Forbes, trochę Ondrasek.
Od zeszłego roku natomiast Wisła jest już hiszpańska, więc młodzi Polacy są dodatkiem. Jest to głównie Duda, który na tle I ligi jest przeciętny, ale nie odstaje. Od tej rundy Krzyżanowski, jemu faktycznie nie idzie. No ale to nie trend.
Gruszkowski nie dawał rady, podobnie jak reszta młodych ani w sezonie spadkowym, ani po. Radzę sobie przypomnieć podnietę o PJS.
Poprzedni sezon też został pogrzebany w pierwszej rundzie kiedy postawiono na Wachowiaka, Starzyńskiego, Młyńskiego, Talara, Niewiadomskiego, Biegańskiego i Szywacza.

Duda daje radę w defensywie chociaż, ma mnóstwo odbiorów. Z grą do przodu jest o wiele gorzej, ale ostatni mecz był bardzo dobry w jego wykonaniu. Oddał naprawdę przyzwoity, silny strzał, szkoda że nikt nie doskoczył na dobitkę. Generalnie jednak - źle podaje, źle strzela i źle dośrodkowuje.
Krzyżanowski im dłużej gra tym bardziej oczywiste stają się niestety jego ograniczenia. Wygląda jak młodszy Wachowiak, może odrobinę lepszy technicznie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując