krysztal napisał(a):

|
Nie no dyskusja Markusa i Koali to złoto.Wygląda na to,że chłopaki nadają na tych samych falach i wzajemnie się uzupełniają.
|
Poglądy i podejście niewątpliwie takie same, jedyne co się zmienia, to preferowany biegun. Czy to w polityce, czy to w narodowości sportowców/menedżerów/trenerów.